Novinky / Hry

Podívejte se na 96letá žena, která vyhrála turnaj v bowlingu na Wii, ve zdravém videu

96letá žena a její 85letý přítel vyhráli a Wii Sports Bowlingový turnaj ve Francii, vyhrál soutěžní trofej jménem svého domova důchodců.

Dvojice se účastnila turnaje pořádaného Gamers Assembly, který se konal tento víkend (8.-11. dubna).

Jeanine (96) a Gilbert (85) reprezentovali na soutěži svůj domov důchodců a podařilo se jim získat turnajovou trofej za první místo díky dobře umístěnému úderu Jeanine (přes Eurogamer).

V posledním kole Jeanine chvíli věnuje svůj úder, než švihne ovladačem Wii dopředu, aby zasadila perfektní úder. Když je sražen každý špendlík, publikum propuká v jásot, Jeanine a Gilbert se oslavují a přesunou do čela jeviště.